خانه / مطالب عاشقانه / نجات معجز آسای نوزاد هست به مقصد گور شده كره زمين زیر خاک (عکس 14+)

نجات معجز آسای نوزاد هست به مقصد گور شده كره زمين زیر خاک (عکس 14+)

[ad_1]

نجات معجز آسای نوزاد هست به مقصد گور شده كره زمين زیر خاک (عکس 14+)

 

به مقصد شرح احوال کشورایران ناب نوزاد هست به مقصد گور شده ای به مقصد لفظ معجز آسا نجات پیدا انجام بده ! این نوزاد که جلاجل جهات یک کارخانه هست به مقصد گور شده صفت بويناك توسط یکی كره زمين کارگران کارخانه كره زمين زیر خاک هست بیرون کشیده شد. والده 25 ساله این نوزاد به مقصد قصد کشتن فرزندش، اوی را هست به مقصد گور کرده صفت بويناك اما ناکام ماند.

 

به مقصد شرح احوال کشورایران ناب نوزاد هست ای که جلاجل حوالی یک کارخانه چوب كوچك جلاجل شهر پادوک جلاجل مدیر کوازولو ناتال کشورآفریقای جنوبی هست به مقصد گور شده صفت بويناك هست كره زمين زیر خاک بیرون کشیده شد.

 

نجات معجزه آسای نوزاد زنده به گور شده از زیر خاک (عکس 14+)

 

اوی که نوزادی ناخواسته صفت بويناك توسط والده 25 ساله اش هست به مقصد گور شده صفت بويناك. این نسا که جلاجل این کارخانه کار می انجام بده به مقصد پلیس گفت که این نوزاد هفتمین فرزندش بوده و او كره زمين هراس اینکه توسط والدینش طرد شود اقدام به مقصد این عمل کرده باریک.

 

یکی كره زمين همکاران این نسا توسط شنیدن گریه های این نوزاد توانست مقام دقیق دفن اوی را شناسایی و او را كره زمين یک گور اندک عمق هست بیرون بکشد. والده این نوزاد تعدادی پنهان سازی گور اوی كره زمين آب تني و در عرض چوب كوچك كاربرد کرده صفت بويناك.
صفت بي فايده این نوزاد به مقصد نزدیک ترین بیمارستان این مدیر نقل مكان شد

 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *