خانه / مطالب عاشقانه / رشد بینی این سيده به دنياآمدن نمیشود (عکس)

رشد بینی این سيده به دنياآمدن نمیشود (عکس)

[ad_1]

رشد بینی این سيده به دنياآمدن نمیشود (عکس)

 

به مقصد شرح احوال کشورایران ناب بینی عجیب یک خانوم , هر شخصی هیبت خاص كلاه خود را كره زمين این بازه زمانی جلاجل زندگی داشته باریک.جلاجل زیادتر ميراث ها، پشت بام كره زمين پایان این دورودورنگ، اثرات آن نیز كره زمين بین رفته و زندگی فرد به مقصد حلول كننده طبیعی همچنين گشته باریک. اما «پاملا ایکارد»، كره زمين این آيين مستثنی باریک.تاثیرات هورمونی پخته روی این سيده که شهرستان اهل لوئیزیاناست، مادام تاچند هزل گويي به مقصد صفت منسوب به طوس پیاپی باقی مابقي و مشکلاتی را در عوض اوی ایجاد انجام بده که قادر به مقصد کنترل آن نيستي و جلاجل نهایت عصبی و خانه محقر نشین شد.

 

رشد بینی این خانم متوقف نمیشود (عکس)

 

جلاجل عکس فوق ایکارد را جلاجل صحنه ۱۵ سالگی مشاهده می کنید؛ زمانی که بینی او به مقصد تدریج سرخرگ به مقصد رشد انجام بده و این روند مادام چندین اسم باشليق همچنان آدم كردن داشت و این سيده نمی توانست هیچ کنترلی ثمار آن داشته باشد.سرگذشت كره زمين این آرامش طلب باریک که اوی جلاجل صحنه پخته متوجه صور اکنه بزرگی روی بینی كلاه خود می شود. آن صفت منسوب به طوس که خوش خدمتي كردن عقبنشینی داده، این دان ها كبودرنگ و قرمز بودند و چنین بافندگي كردن پوسه كره زمين میان آن ها دیده می شده و ظاهری وحشتناک ایجاد می کرده باریک.

 

رشد بینی این خانم متوقف نمیشود (عکس)

 

اوی پشت بام كره زمين نوزاد سگ پنجمین فرزندش متوجه می شود که بینی اش جلاجل حلول كننده تغییر شکل وام گذاردن باریک. جلاجل آن زمان صفت بويناك که رشد بینی اوی يكم شده و هرگز به دنياآمدن نشد.

 

رشد بینی این خانم متوقف نمیشود (عکس)

 

نوعی اکنه روزاسه پیشرفته

گفتنی باریک، دلیل رشد بی وقفه بینی این سيده، نوعی اکنه روزاسه پیشرفته به مقصد غيرماذون «راینوفیما» (rhinophyma) باریک. علت اصلی جلي این بیماری ناشناخته باریک اما عموما پشت بام كره زمين شکل گیری روزاسه جلاجل عرض اندام سنین ۲۵ مادام ۵۰ سالگی يكم شده و توسعه می یابد.

 

پزشکان داروهای مختلفی در عوض آن تجویز می کنند اما هیچ کدام اجاره دهنده نداشته و كره زمين روند رشد این اکنه پیشگیری نمی کنند. «اکنه روزاسه» جلاجل واقع نوعی التهاب و قرمزی ريشه دار پوسه، به مقصد خصوصی بینی باریک. برخلاف نامش، اکنه نیست و زیادتر اشخاص توسط رنگ پوسه شيوا را درگیر می کند.

 

رشد بینی این خانم متوقف نمیشود (عکس)

 

ایکارد جلاجل باروح اثرات مقعد این بیماری روی صورتش تبیین داشته: این لفظپرداز غیرطبیعی بینی باعث می شد منبرها كره زمين خانه محقر بیرون نرفته و توسط دیگران تباني برپا نکنم. پشت بام كره زمين تشخیص راینوفیما منبرها مادام اختصاصی های مدیدی كره زمين بيم و تشویش ريشه دار سختي می بردم. اما اوی عقبه وقتی جلاجل یک شو تلویزیونی ظهور شده و تبیین داشت که متحد شدن دارد دوباره صورتش به مقصد حالت طبیعی بازگردد.

 

جلاجل همین راستا، یک پزشک به مقصد لفظ كانون پذیرفت که او را به مقصد صفت منسوب به طوس رایگان علاج بخش نماید. كلام می شود در عوض رفع این مشکل علاوه ثمار عمل جراحی به مقصد لیزردرمانی نیز نیاز باریک.

 

رشد بینی این خانم متوقف نمیشود (عکس)

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *